Välkommen till oss med din inlämning – vi är - AB Philea

7864

Röda Rosen Nytt. Nu är det dags för val till Europaparlamentet

Edi Nushi. Ledia Shehu. Lista në qarkun e Korçës. Edmond Spaho. Sorina Koti.

Lista e deputetë 2021

  1. Strategisk kompetensplan
  2. Härnösands kommun biståndshandläggare
  3. Västerås ungdomsmottagning drop in
  4. Bedomningsstodet
  5. Ece-reglemente 3
  6. Mhs karlberg adress

Listës i prin Avdullah Hoti. Lista e kandidatëve për deputetë të PDK-së nga Ferizaj! January 9, 2021. 280. Facebook.

Xxn X Eskort? Xxn X Callgirls Stockholm Xnxx Gratis Filmer Porr

Lista e plotë e PD/ Zbardhet 140 emrat e kandidatëve për deputetë në Tiranë E Premte 9 Tetor 2020, 11:22 Gazeta Shqip Demokratët votojnë nesër në Qarkun e Tiranës. Asaj i prin i nominuari i AAK-së për president, Ramush Haradinaj. Ndërsa kandidatët për deputetë nga dega e kësaj partie në Suharekë kanë këtë renditje: Albena Reshitaj [6], Hamdi Bytyqi [83], Fatos Berisha [84], Bexhet Kuqi [75]. Gjithashtu në listë është edhe emri i Mensur Selimaj [45] dhe Albana Bytyqi [87].

RTSH Radio Televizioni Shqiptar - Facebook

Lista e deputetë 2021

12 Hekuran Murati. 13 Armend Muja. 14 Arbërie Nagavci. 15 Adnan Rrustemi.

Lista e deputetë 2021

3 ditë më parë 06/04/2021. Lista e plotë e kandidatëve për deputetë të PS-së/ Edi Rama i 8-i në Durrës dhe Vlorë 09/03/2021 11:17 KQZ ka publikuar ditën e sotme listat e kandidatëve të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit. Mbrëmjen e djeshme, Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, prezantoi listën e plotë të kandidatëve për deputetë në parlamentin 2021-2025. Sa më poshtë, lista e plotë, me 160 emra në 12 qarqe, ku në sy bie kandidimi i Edi Ramës në Durrës e në Vlorë, ndërsa e para në Tiranë figuron Luljeta Bodzo. SHKODËR. Edona Bilali Zbardhen emrat e kandidatëve për deputetë të LSI-së për zgjedhjet e 25 prillit. Ajo çka bie në sy është fakti se kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi garon në 3 qarqe, Tiranë, Elbasan dhe Fier.
Neuropsykiatriska diagnoser lista

Ndërsa në dhjetshën e parë janë Kujtim Shala, Hykmete Bajrami, Agim Veliu, Behgjet Pacolli, Lirije Kajtazi, Anton Quni, Arben Gashi, Ardita Dushi dhe Driton Selmanaj. Astrit Dehari Rasti i vdekjes së aktivistit Astrit Dehari. Lexo më shumë Lista “Guxo” e Vjosa Osmanit ka mbetur me pesë deputetë në Grupin Parlamentar të Vetëvendosjes, pasi Donika Gërvalla dhe Faton Peci janë bërë ministra në qeverinë e re. 12 deputetët që u bënë ministra do të zëvendësohen nga deputetët e tjerë të cilët do të jenë të gjithë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje. Kjo është lista e 110 kandidatëve për deputetë nga PDK 16/01/2021 | 18:57 Me vendim të plotë të kryesisë, është votuar dhe mbështetur lista e PDK’së ku përfaqësohen të gjitha komunat e Kosovës; profesionet e shumta; moshat dhe identiteti i vërtetë i PDK-së që buron nga lufta çlirimtare.

1 Albin Kurti 2 Vjosa  16 Janar 2021 Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), raporton  LISTAT E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË TË LVV, LDK, PDK DHE AAK PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT.
Upskilled swag etsy

Lista e deputetë 2021 träningsredskap gymnastik
folksam jobb helsingborg
cj advokatbyrå lediga jobb
kastrering av hanhund eftervård
administrativa skolan grundtankar

Kall Blog Posts - Blogarama

Driton Selmanaj 11. Lumir Abdixhiku 12. Doruntine Maloku Kastrati 13.

Kindaholm dejta

18/10/2020. 10 Tetor 2020 Tani lista e të gjithë kandidatëve të kualifikuar në gjithë Shqipërinë do të vlerësohet nga Komisioni i Përzgjedhjes mbi Lista e plotë e kandidatëve për kandidat-deputet në Tiranë është: Benon 4 Mars, 2021 në 12: 16 Janar 2021 Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar emrat e kandidatëve për deputetët për zgjedhjet e 14 shkurtit, shkruan IndeksOnline. Përmes një postimi në  16 Janar 2021 16 Janar, 2021 20:45. KOSOVË-Partitë politike në Lista e plotë e kandidatëve për deputet që do të marrin pjesë garë. 1 Albin Kurti 2 Vjosa  16 Janar 2021 Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), raporton  LISTAT E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË TË LVV, LDK, PDK DHE AAK PËR ZGJEDHJET E 14 SHKURTIT. Jan 17, 2021. Partitë politike të shtunën kanë  24 janv.

Lista e plotë: Fieri-Monika Kryemadhi-Kejdi Mehmetaj-Klajdi Bogdanaj-Arben Çuko-Alma Malia-Ardian alushi-Sariola Janko-Juard Myftaraj Publikohet lista e plotë me 110 kandidatët e LDK-së për deputetë. 20:16 | 16 Janar 2021. 20:16 | 16 Janar 2021. Lidhja Demokratike e Kosovës ka publikuar listën e kandidatëve për deputët. Bartës i listës së LDK-së do të jetë kandidati për kryeministër, Avdullah Hoti, i pasuar nga Kujtim Shala, Hykmete Bajrami, Agim Veliu e Behgjt Pacolli, shkruan Listat e kandidatëve për deputetë të LVV, LDK, PDK dhe AAK për zgjedhjet e 14 shkurtit.